Craig Unger Wydawnictwo: Penguin Random House literatura faktu
Penguin Random House
literatura faktu
angielski
trump donald trump polityka dziennikarstwo usa

Interesująca i trochę przerażająca lektura. W treści pojawia się sporo znajomych nazwisk (obecnych np w tekstach Tomasza Piątka). Okazuje się, że kremlowskie macki sięgają doprawdy daleko, i mocno oplatają świat biznesu, polityki i religii (tak, tak, Opus Dei i pochodne...). Najgorsze, że to wszystko ma pośredni, a czasem i bezpośredni wpływ na życie każdego z nas. A do...

• Legimi

Dodaj cytat z książki American Kompromat