Świat Maszyn

B.V. Larson Wydawnictwo: Drageus Publishing House Cykl: Legion nieśmiertelnych (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Machine World (Undying Mercenaries Book 4)
Drageus Publishing House
space opera
Machine World (Undying Mercenaries Book 4)
Legion nieśmiertelnych (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
space opera

Przyjemna lektura, zwłaszcza dla tych którym poprzednie książki Larsona przypadły do gustu. Jedyne czego nie mogę pojąć, to koncept wskrzeszania - ok w bazie danych jest pełen zapis fizycznego ciała, ale skąd wspomnienia z chwili śmierci?

fajne lekkie czytadełko, choć niektóre pomysły całkiem fajne

• W planach
  • Ebook