Yona w blasku świtu #11

Okładka książki Yona w blasku świtu #11
Mizuho Kusanagi Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Yona w blasku świtu (tom 11) komiksy
komiksy
Yona w blasku świtu (tom 11)
Akatsuki no Yona
Studio JG
2021-03-19
2021-03-19
Data 1. wydania:
2015-01-01
Paulina Tuczapska
manga shoujo fantasy przygoda romans świat alternatywny magia

No, chcieli romansu, to mają. Nie powiem, ale bardzo mi się to podobało, szczególnie niektóre fragmenty. Zawsze podziwiałam facetów którzy potrafią nad sobą panować.

Dodaj cytat z książki Yona w blasku świtu #11