Malowane Życie

Barbara Grzymkowska-Blok Wydawnictwo: Florysztuka Barbara Grzymkowska-Blok literatura piękna
Florysztuka Barbara Grzymkowska-Blok
powieść obyczajowa beletrystyka terapeutyczna powieść dla kobiet
literatura piękna
powieść obyczajowa beletrystyka terapeutyczna powieść dla kobiet

„Malowane życie” Barbary Grzymkowskiej-Blok porusza temat rodzinnych więzi opowiadając historię trzech pokoleń kobiet. I nie jest to zwykła powieść obyczajowa. To inspirująca lektura pełna ciepła, zrozumienia i nadziei na to, że jeszcze wszystko można zmienić.

ZARYS FABUŁY
Daria ma żal do swojej matki o to, że ukrywała przed nią rodzinę i pochodzenie. Z kolei Ada nie chce...

Dodaj cytat z książki Malowane Życie