Okładka książki Prawybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Bilans czterech dekad, 1976-2016
Maciej Turek Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Societas (tom 108) nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Societas (tom 108)
Księgarnia Akademicka
2017-01-01
2017-01-01
USA Ameryka Amerykanistyka Wybory prezydenckie Polityka amerykańska Prawybory prezydenckie
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Cena demokracji. Finansowanie federalnych kampanii wyborczych w Stanach Zjednoczonych Ameryki Paweł Laidler, Maciej Turek
Ocena 0,0
Cena demokracj... Paweł Laidler, Maci...