James Penny’s New Identity

Okładka książki James Penny’s New Identity Lee Child
Okładka książki James Penny’s New Identity
Lee Child Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Jack Reacher (tom ...) kryminał, sensacja, thriller
Jack Reacher (tom ...)
Kindle Edition
2017-05-16
2017-05-16

Okładka książki Sekret Andrew Child, Lee Child
Sekret Andrew Child, Lee C...
Okładka książki Bez planu B Andrew Child, Lee Child
Bez planu B Andrew Child, Lee C...

Bardzo dobre opowiadanie L. Childa. Głównym bohaterem jest James Penny, weteran wojny w Wietnamie. Po wielu latach pracy, zwolniony z fabryki, decyduje się zmienić dotychczasowe życie. Jednak zmieniło się ono w bardzo nieoczekiwany sposób, z którym nie może sobie poradzić. Wtedy spotyka na swojej drodze kapitana żandarmerii wojskowej Jacka Reachera, który pomaga przywrócić mu tożsamość.

• Kupić
  • Audio