Wojenko, wojenko, cóżeś Ty za Pani... Studia i szkice wokół Wielkiej Wojny

Zofia Chyra-RoliczMaryla Fałdowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach historia
Wydawnictwo Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach
I wojna światowa
historia
I wojna światowa
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Warszawa w wieku Oświecenia Barbara Bieńkowska, Zofia Chyra-Rolicz, Barbara Grochulska, Tadeusz S. Jaroszewski, Mieczysław Klimowicz, Anna Kotulowa, Zdzisław Libera, Agnieszka Morawińska, Zofia Podgórska-Klawe, Andrzej Rosner, Andrzej Zahorski, Alina Żórawska-Witkowska
5,0
Warszawa w wie... Barbara Bieńkowska,...