On i moje piekło

Okładka książki On i moje piekło Marta Sobczyk
Okładka książki On i moje piekło
Marta Sobczyk Wydawnictwo: Ridero literatura obyczajowa, romans
Ridero
2021-03-01
2021-03-01
przemoc domowa przemoc strach przyjaźń ból rozpacz miłość wybaczenie literatura polska

Historia, która porusza temat przemocy fizycznej i psychicznej w młodym małżeństwie ale nie tylko. Odbiór znajomych, przyjaciół, ich emocje i zachowanie się, lojalność Ta książka ma napięcie. Czytałam ją na kilka podejść, gdyż nie mogłam uwierzyć i zrozumieć, że „miłość” może przybierać takie oblicza.

Ciężki temat książki. Przemoc fizyczna i psychiczna. Do tego tajemnice, walką, ucieczka i próba odzyskania swojego życia.

Pomysł na książkę może i niezły, lecz sama treść napisana na poziomie gimnazjum. Mam wrażenie, że przed publikacją nie była korygowana. W książce jest mnóstwo błędów, językowych, stylistycznych i ortograficznych. Przed autorką długa droga i dużo pracy. Po kolejny tom nie sięgnę.

Cudowna historia, która wywołała u mnie mnóstwo różnych emocji. Z wielkim zaciekawieniem czytałam każdy rozdział. Książka porusza dość trudny temat.. ale nie tylko.. Jest w niej zawarte to jak silna potrafi być miłość, lojalność, przyjaźń. Polecam bo naprawdę warto ją przeczytać.

2062

Ta książka to chyba jakaś redakcyjna pomyłka. Czy ktoś ją w wydawnictwie w ogóle czytał przed udostępnieniem na Legimi? Jeszcze nie spotkałam się z tak ogromną ilością błędów w jednej książce o ile to nie był Wattpad, gdzie jest to dopuszczalne. Jednak wydając książkę należałoby ją najpierw poddać korekcie. Błędy są wszelkiego rodzaju - od merytorycznych, poprzez stylistyczne, ortograficzne (nie długo, nie pewnie, gdy by, zgodziła by się) do literówek "on zrezygnuję". To czego nie poprawił program, zostało w treści. Makabrycznie się to czyta, co bardzo rzutuje na odbiór tej historii. Trzeba przyznać, że pomysł na nią nie jest zły, ale tylko pomysł. Cała reszta, nawet pomijając błędy, jest słaba. Kilkakrotnie chciałam ją odłożyć, bo wiele sytuacji mnie irytowało i było nie do przyjęcia. Jednak ciekawość zwyciężyła, mimo iż historia jest nierealistyczna i chaotyczna. Czy było warto? Nie. Historia urywa się w newralgicznym momencie, ale nie sięgnę po drugi tom. Szkoda czasu.

Wspaniała historia ! Cały czas trzyma w napięciu świetnie się ją czyta ! Polecam serdecznie uwielbiam takie historie! 😃💜

Książka mega❤❤❤ wciąga od samego początku do końca❤❤ polecam z całego serducha. Martuś gratulacje 😘😘😘

Super historia, trzyma w napięciu przez cały czas 🤨

Super historia, trzyma w napięciu przez cały czas 🤨

Dwie gwiazdki za dobry pomysł na fabułę. Co do reszty....kurtyna.

Dwie gwiazdki za dobry pomysł na fabułę. Co do reszty....kurtyna.

Kompletne dno .

• Przemoc domowa
  • Biblioteka!
  • Seria - czekam
  • Posiadam :)

Dodaj cytat z książki On i moje piekło