Potkin & Stubbs - Na tropie upiornego Podpalacza

Okładka książki Potkin & Stubbs - Na tropie upiornego Podpalacza Sophie Green, Karl James Mountford Patronat LC
Okładka książki Potkin & Stubbs - Na tropie upiornego Podpalacza
Sophie GreenKarl James Mountford Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Potkin & Stubbs (tom 1) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Potkin & Stubbs (tom 1)
Zielona Sowa
2021-03-24
2021-03-24
Barbara Górecka
tajemnica

DNF @ 22%.

Jest to książka dla dzieci/młodej młodzieży, więc zdecydowanie nie dla mnie. O ile lubię niektóre książki tego typu, ta jakoś do mnie nie trafia. Chyba nie nadajemy na tych samych falach. Prawda jest taka, że to, co mnie do niej przyciągnęło to ta piękna okładka. Jednak sama treść niestety już nie dla mnie, więc nie będę się zmuszać.

DNF @ 22%.

Dodaj cytat z książki Potkin & Stubbs - Na tropie upiornego Podpalacza