Kup teraz - 11 ofert w cenie od 27.94 zł do 38.69 zł

Moja matka psychopatka. Dorastanie w cieniu potwora

Olivia Rayne Wydawnictwo: Znak Literanova literatura faktu
My Mother, the Psychopath: Growing Up In The Shadow Of A Monster
literatura faktu
Alka Konieczka
reportaż matka psychopatka dorastanie

Po Toksycznej matce jaką czytałam niedawno zniechęciłam się do czytania książek poruszające takie tematy. Jednak, gdy zobaczyłam tą pozycję to nie mogłam przejść obojętnie.

Książka to zdecydowanie ogrom wiedzy. Dość suchych faktów, które rozpoczynają każdy rozdział, ale także ogrom sytuacji psychopatycznej matki. Jeżeli chcemy poznać psychopatie i zachowania psychopatów...

Książka jest przerażająca, przerażające jest to, że tacy ludzie istnieją. Oceniam nie treść, bo tego nie da się i nie powinno oceniać ale formę i styl przekazu.

Książkę tę dojrzałam na Instagramie i uznałam, że koniecznie MUSZĘ JĄ PRZECZYTAĆ. Zamówiłam, poczekałam na premierę, odebrałam, zaczęłam czytać i... Teraz sama nie wiem, jestem rozdarta. Z jednej strony "ciekawe" są te schematy, te procesy, jakie zachodzą w toksycznych relacjach, jak są one odbierane, jak wpływają na młodego człowieka (i na starszego także). Interesował...

• 2021
  • Literatura faktu
  • Popularnonaukowe
  • Do kupienia
  • Chcę w prezencie
  • Ebook do kupienia

Dodaj cytat z książki Moja matka psychopatka. Dorastanie w cieniu potwora