Psalmy. Komentarze do tekstów biblijnych. Tom 1

Fundacja Malak
religia
religia Biblia Psalmy komentarz

Książka do modlenia.

Książka do niespiesznej lektury.

Książka dla tych, którzy widzą w Szustaku tylko narcystycznego, egocentrycznego coacha (bo to jeden z dowodów na to, że na pewno nie jest tylko nim ;) ).

Nie jest to jednak modlitewnik, lecz psałterz z komentarzami do pierwszych siedemdziesięciu pięciu psalmów, każdy z komentarzy kończy się medytacyjną modlitwą,...

• 2021

Adam Szustak OP Psalmy. Komentarze do tekstów biblijnych. Tom 1 Zobacz więcej