Płonąca rzeka

Okładka książki Dziewięć świątecznych piosenek. Antologia Małgorzata Falkowska, Justyna Leśniewicz, Barbara Mikulska, Ewelina Nawara, Aleksandra Rak, Daria Skiba, Joanna Wtulich, Maria Zdybska, Patrycja Żurek
Ocena 7,1
Dziewięć świąt... Małgorzata Falkowsk...
Okładka książki Scary100challenge Dagmara Adwentowska, Lech Baczyński, Jakub Bielawski, Agnieszka Bock, Sylwia Błach, Tomasz Czarny, Magda Czerniak, Piotr Dudek, Bartłomiej Fitas, Adam Froń, Sandra Gatt Osińska, Bartłomiej Grubich, Artur Grzelak, Wojciech Gunia, Karolina Kaczkowska, Dawid Kain, Maciej Klimek, Grzegorz Kopiec, Kacper Kotulak, Agnieszka Kwiatkowska, Kazimierz Kyrcz jr, Małgorzata Lewandowska, Red Luk, Krzysztof Maciejewski, Marcin Majchrzak, Barbara Mikulska, Karol Mitka, Anna Musiałowicz, Agnieszka Pilecka, Marcin Piotrowski, Franciszek Piątkowski, Joanna Pypłacz, Krzysztof Rewiuk, Weronika Rogalska, Tomasz Siwiec, Anna Szumacher, Maciej Szymczak, Strangely Twisted, Michał J. Walczak, Jacek Wilkos, Flora Woźnica, Anna Maria Wybraniec, Marek Ścieszek
Ocena 8,2
Scary100challenge Dagmara Adwentowska...
Okładka książki W cieniu Bangor. Antologia inspirowana prozą Stephena Kinga Dagmara Adwentowska, Agnieszka Biskup, Sandra Gatt Osińska, Przemysław Karbowski, Grzegorz Kopiec, Kacper Kotulak, Agnieszka Kwiatkowska, Krzysztof Maciejewski, Kornel Mikołajczyk, Barbara Mikulska, Anna Musiałowicz, Agnieszka Osikowicz-Chwaja, Jacek Piekiełko, Joanna Pypłacz, Piotr Sawicki, Juliusz Wojciechowicz, Flora Woźnica, Marek Zychla
Ocena 7,0
W cieniu Bango... Dagmara Adwentowska...

więcej Więcej

Każde opowiadanie mi się podobało. Jury super wybrało, ale w końcu K. N. HANER była w jury, a to moja ulubiona autorka.

📚Madeline @karina_hiddenstorm Zaczynamy z grubej rury, według mnie drugie najlepsze opowiadanie, pełne miłosnych opisów, a pod koniec nawet trochę niepokojące.
📚Alsahera aldhahabia B.Mikulska To opowiadanie chyba najmniej pasowało do całości. Było tu mniej opisów, więc raczej nie nazwałbym ją erotykiem, a obyczajowką, ale taką przyjemną.
📚Nowy kierunek @rozavioletbarlow Zac...

Miłość i pożądanie, dwa słowa używane często zamiennie, chociaż nie są nimi tak do końca. Czy są nierozłączne? To już zależy od najbardziej zainteresowanych, czasem stapiają się z sobą, tak, iż stają się dla wielu tym samym, ale niektórzy rozgraniczają je i traktują jako osobne byty. Bywa też tak, że jedno prowadzi do drugiego lub też na odwrót.

Gorący Nowy Orlean ma...

W antologii można wyróżnić od trzech do maksymalnie czterech opowiadań. Manekiny, Upadły, Madeleine i Tylko noce w Luizjanie. Reszta pozostawia wiele do życzenia zarówno pod względem stylu jak i pomysłowości.
Ilekroć sięgam po antologię, spotykam się z tym samym problemem. Zdaje się, że wielu autorów zapomina, że opowiadanie to nie jest wyrwany z kontekstu zbiór scen....

Jakoś ta antologia mnie nie zachwyciła. Z całej przeczytanej książki spidobały mi się tylko 2 opowiadania - "Manekiny" i "Upadły", dlatego też tylko 5 gwiazdek.

Pierwszy e-book okazało się po zakupie. Bardzo fajne historie i zabawnie opisane. Polecam

Czytałem tylko opowiadanie Rozy Violet Barlow i bardzo mi się podobało.

Nierówny zbiór, ale przyjemny. Najbardziej podobało mi się opowiadanie K.C. Hiddenstorm. Na uwagę zasługują też historie I.M Darkss i Anny Langer.

Jakaś nie bardzo udana ta antologia. Końcowe opowiadania znacznie lepsze niż te, które ją zaczynają. Niektóre historie to nawet nie historie, a jakieś urywki bez sensu.
Podobały mi się najbardziej opowiadania Pani Langner i Darkss. Ogólna ocena to niestety tylko 6

Niestety zdecydowanie nie dla mnie. Byłam w stanie przeczytać tylko 3 opowiadania i musiałam się poddać. Jest wiele książek na rynku i niestety jak trafiam na te słabszę muszę ją po prostu odpuścić.

• Legimi
  • 2021
  • Ebook
  • Romans
  • Dysk
  • Rezygnacja
  • TBR

Dodaj cytat z książki Płonąca rzeka