Atlas świata. Interaktywna mówiąca książka

Okładka książki Atlas świata. Interaktywna mówiąca książka Tereza Kocová
Okładka książki Atlas świata. Interaktywna mówiąca książka
Tereza Kocová Wydawnictwo: Albi Polska Sp. z o.o. Seria: Czytaj z Albikiem popularnonaukowa dziecięca
16 str. 16 min.
16 min.
atlas dla dzieci

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Pierwszy raz mam do czynienia z Albikiem i już wiem, że nie ostatni. Dzieci są zachwycone, od kilku dni nie słyszałam słowa nuda czy włącz mi bajki. Za to słyszę, a mamo wiesz co to jest? a wiesz gdzie to jest? a wiesz jaka jest stolica takiego czy takiego kraju? Rewelacja!

Książka jest o tyle wartościowa, że nie musze sama czytać dzieciom, mam dodatkowy czas na obowiązki. Książka sama czyta to co chcemy usłyszeć. Wystarczy najechać piórem na dany element i już słuchamy o nim informacji lub ciekawostek. Do tego wszystkiego można badać swoją wiedze poprzez quizy!

Atlas świata zawiera wszystkie kontynenty, oceany, kraje i stolice. Bardzo wartościowy produkt, żałuje jedynie, że nie mieliśmy go wcześniej bo na pewno sprawdzi się na długie podróże.

W zestawie jest też przewodnik, dzięki któremu wiedzieliśmy jak używać pióra. Wiem, ze nie będę musiała dokupywać go drugi raz bo wystarczy wgrywac na niego pliki z strony Albika kiedy zamówimy kolejne części książek. A zrobimy to na pewno pod choinkę :)

Jeśli jeszcze się wahasz to tego nie rób, książka i cały zestaw jest rewelacyjny!

Pozdrawiamy

Paulina i dzieciaki