Kup teraz - 12 ofert w cenie od 19.69 zł do 27.68 zł

Mru Mru i jagoda

Kaisa Happonen Wydawnictwo: Widnokrąg Seria: Bliskie-dalekie sąsiedztwo opowieści dla młodszych dzieci
Natalia Nordling
Bliskie-dalekie sąsiedztwo
3+ bliskie-dalekie-sasiedztwo

Okładka książki Mru Mru Kaisa Happonen, Anne Vasko
8,0
Mru Mru Kaisa Happonen, Ann...

Wszystkie niedźwiedzie, które znała Mru Mru jadły jagody. Mru Mru także je bardzo lubiła, jednak to Wielka była największą miłośniczką tych pysznych owoców. Jagody zaprzątały myśli Wielkiej o każdej porze dnia i nocy. Mru Mru miała wręcz wrażenie, że nawet oczy Wielkiej zaczęły przypominać krągłe, fioletowe jagódki.

Pewnego dnia, jak z resztą każdego innego, Wielka...

• Zuśka
  • Hania - do czytania