(Nie)wyśpiewane piosenki pod red. A. Kuchnia-Wołosiewicz

Okładka książki (Nie)wyśpiewane piosenki pod red. A. Kuchnia-Wołosiewicz Piotr Cajdler, Agnieszka Kuchnia - Wołosiewicz
Okładka książki (Nie)wyśpiewane piosenki pod red. A. Kuchnia-Wołosiewicz
2020-01-01
2020-01-01
9788382219302
Agnieszka Kuchnia-Wołosiewicz Piotr Cajdler (Nie)wyśpiewane piosenki

Okładka książki Poezja Półcieni Kasia Krawiecka, Agnieszka Kuchnia - Wołosiewicz, Aleksander Sławiński, Iza Smolarek, Dariusz Adam Zeller
Poezja Półcieni Kasia Krawiecka, Ag...
Okładka książki BezKres Krzysztof T. Dąbrowski, Karina Frankowska, Krzysztof Graboń, Adam Gabriel Grzelązka, Hanna Kobus, Katarzyna Koziorowska, Agnieszka Kuchnia - Wołosiewicz, Katarzyna Lewandowska, Janina Żaneta Mikulska, Wiesław Janusz Mikulski, Anna Obara-Pawłowska, Krzysztof Rębowski, Iza Smolarek, Zdzisław Szymański, Maksymilian Tchoń, Dariusz Paweł Trybuła, Krzysztof Woźniak, Anna Wrocławska, Tadeusz Zawadowski, praca zbiorowa
BezKres Krzysztof T. Dąbrow...
Okładka książki Czekolada Małgorzata Jurkowska, Agnieszka Kuchnia - Wołosiewicz
Czekolada Małgorzata Jurkowsk...

Redaktorsko świetna robota. Innowacyjna pozycja. Nie sztampowy tomik. Aga, masz świetny zmysł estetyczny i jesteś niezwykle kreatywna!

Dodaj cytat z książki (Nie)wyśpiewane piosenki pod red. A. Kuchnia-Wołosiewicz