Miesiączka. Chcę wiedzieć!

La regla mola, si sabes como funciona
poradniki
Patrycja Zarawska
Wiek 9 + miesiączka dojrzewanie

MIESIĄCZKA. CHCE WIEDZIEĆ! od Wydawnictwa Debit to przewodnik dla każdej dziewczyny. Stworzyły go dwie mamy A. Salvia i C. Torrón. Zaskoczyło mnie to, jak w dosłowny, ale i taki naturalny i czuły sposób piszą o:
🌼 miesiączkowaniu
🌼 narządach płciowych
🌼 o zmianach, jakie zachodzą w naszym organizmie
🌼 o naszym samopoczuciu i potrzebach
🌼 o higienie intymnej
🌼 o...

„Miesiączka. Chcę wiedzieć!” Anny Salvia i Cristiny Torron to przewodnik dla dziewczyn, które ukończyły 10-ty rok życia i powoli wkraczają w okres dojrzewania.
Książka została przepięknie wydana i jest bardzo dziewczęca. Ma mnóstwo kolorowych prostych ilustracji, które doskonale obrazują omawiane zagadnienia. Został do niej również załączony kalendarzyk miesiączkowy, na...

• Do biblioteki
  • Literatura dziecięca

Dodaj cytat z książki Miesiączka. Chcę wiedzieć!