Maryja Niepokalana Matka Boga i Matka nasza. Księga 1

religia
9788382120226
Krzysztof Stopa
ks. Dolino R Duchowość Maryjna

Książka rozpoczyna się dość trudnym do przebrnięcia fragmentem dotyczącym Protoewangelii z księgi Rodzaju. Później książka nabiera rytmu i pokazuje cechy Maryi na podstawie typów maryjnych Starego Testamentu. W tej części tekst jest jednocześnie bardzo przystępny i wciągający. Mimo niewątpliwych walorów teologicznych, jest to wspaniały tekst pobożnościowy, budujący...

• Religijne
  • Zielony