Maryja Niepokalana Matka Boga i Matka nasza. Księga 1

Krzysztof Stopa
ks. Dolino R Duchowość Maryjna

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Książka rozpoczyna się dość trudnym do przebrnięcia fragmentem dotyczącym Protoewangelii z księgi Rodzaju. Później książka nabiera rytmu i pokazuje cechy Maryi na podstawie typów maryjnych Starego Testamentu. W tej części tekst jest jednocześnie bardzo przystępny i wciągający. Mimo niewątpliwych walorów teologicznych, jest to wspaniały tekst pobożnościowy, budujący znajomość Maryi i Jej wielkości. Warte polecenia - szczególnie dla tych, którym Maryja nie jest jeszcze bliska.

Dodaj cytat z książki Maryja Niepokalana Matka Boga i Matka nasza. Księga 1