Miłość zwycięży wszystko

Okładka książki Miłość zwycięży wszystko Paulina Wiśniewska
Okładka książki Miłość zwycięży wszystko
Paulina Wiśniewska Wydawnictwo: Filia Cykl: Cztery pory uczuć (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Cztery pory uczuć (tom 2)
Filia
2021-03-10
2021-03-10
9788381954181
literatura polska

Niestety książka bardzo nudna . Zdecydowanie za długa

Niestety książka bardzo nudna . Zdecydowanie za długa

To moje pierwsze spotkanie z autorką. Zamysł z wielowątkowa fabułą nie do końca zwieńczony sukcesem. Miało być pewnie ciekawiej, a jest takie sobie. Niestety od początku lektury nie miałam wątpliwości, że to młode pióro jest ;) Chyba rzeczywiście potrzeba trochę więcej lat i doświadczenia, aby móc przekonująco pisać o pewnych rzeczach.

Piękna książka opowiadająca o różnych uczuciach ich blaskach i cieniach dylematach i rozterach. Aby nie zdradzić zbyt wiele po prostu polecam ją przeczytać. :)

„Miłość zwycięży wszystko” to druga część serii „Cztery pory uczuć”. Paulina Wiśniewska tak jak w pierwszej części „Kiedy jak nie dziś” tak i teraz porywa nas w świat intrygującej historii, w której miłość ma potężną moc.
Autorka przenosi nas do historii Ady, studentki medycyny, która od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z Jackiem. Pewnego dnia ich związek przechodzi prawdziwą próbę. Jacek otrzymuje zawodową propozycję, wiążącą się z wyjazdem na misję do Iraku. Mężczyzna jest rozdarty między pasją a miłości. Pragnie realizować swoje zawodowe ambicje, lecz obawia się, że wpłyną one negatywnie na związek z Adą. Z jednej strony czuje ekscytację, z drugiej zaś jego serce przepełniał smutek. Oboje jednak muszą zmierzyć się z tą nową sytuacją?
I choć nie jest ona łatwa, może dać im odpowiedź na pytanie jak silna jest miłość między nimi? Czy półroczna rozłąka zachwieje ich uczuciem? Czy odległość między nimi zburzy siłę miłość? A może jednak doświadczenie to umocni ich związek?
Tęsknota może jeszcze bardziej uzmysłowić im, że nie potrafią bez siebie żyć. Rozłąka ta może uświadomić im, że są dla siebie stworzeni. Ta historia pozwala zadać nam pytanie, czy związki na odległość mogą przetrwać? Czy czas rozłąki nie pokryje kurzem miłości między kochającymi się ludźmi? A może siła uczucia potrafi pokonać dzielący ich dystans? Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawia się ten trzeci. Jak bardzo ta znajomość wpłynie na jej relację z ukochanym?
Historia Ady i Jacka choć jest fikcją literacką, zapewne wydarzyła się w wielu związkach. I myślę, że może być ona wytchnieniem w trudnych chwilach targanych tęsknotą za drugim człowiekiem.
„Miłość zwycięży wszystko” jest poruszającą powieścią, w której Paulina Wiśniewska ukazuje wszystkie odcienie miłości. Nie tylko radość ze szczęśliwego związku, lecz również miłosne dylematy, które są jego ważnym elementem. Jeśli chcecie dowiedzieć się, czy miłość Ady i Jacka pokona próbę czasu i dzielącego ich dystansu, to koniecznie sięgnijcie po tę powieść.
Za egzemplarz książki dziękuję Wydawnictwu FILIA http://www.wydawnictwofilia.pl/

Piękna książka, a do tego cudownie napisana. Autorka ma niewątpliwie talent. Polecam jej twórczość.

• Serie
  • Posiadam seryjne
  • Seryjne

Dodaj cytat z książki Miłość zwycięży wszystko