Dziewczynka w Krainie Przeklętych: Siúil, a Rún #7

Okładka książki Dziewczynka w Krainie Przeklętych: Siúil, a Rún #7
Nagabe Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Dziewczynka w Krainie Przeklętych (tom 7) Seria: Exclusive komiksy
komiksy
Dziewczynka w Krainie Przeklętych (tom 7)
Exclusive
とつくにの少女 Siúil, a Rún (Totsukuni no Shoujo: Siúil, a Rún)
Studio JG
2021-02-26
2021-02-26
Data 1. wydania:
2019-08-27
Paulina Ślusarczyk-Bryła
manga fantasy siły nadprzyrodzone

1956

Czy Mistrz bedzie potrafil zabic zeby ocalic Sive? Poscig zolnierzy by ja dopasc i walka trwa. Koncowka znow zacheca do siegniecia po nastepny tom. Przejmujaca historia dziewczynki i potwora w ladnym wydaniu.

Ta część jest dość niespiesza, choć zdarzają się poważne, moralne dylematy Mistrza. Warto, chociażby dla dalszych części, a będzie się działo!

Ostatnia część wypożyczona z biblioteki, brak zakończenia, nie wiem jak żyć...

Ostatnia część wypożyczona z biblioteki, brak zakończenia, nie wiem jak żyć...

Dodaj cytat z książki Dziewczynka w Krainie Przeklętych: Siúil, a Rún #7