Agafe

Aleksandra Jursza Wydawnictwo: SELF-PUBLISHER, CERDRUK fantastyka, fantasy, science fiction
SELF-PUBLISHER, CERDRUK
fantasy
fantastyka, fantasy, science fiction
fantasy

Okładka książki Świt_ebooków nr 6 Baribal, Leon Berg, Piotr Chmielewski, Katarzyna Chojecka-Jędrasiak, Robert Drózd, Małgorzata Gwara, Aleksandra Jursza, Łukasz Kielban, Marta Kor, Kamil Leziak, Oficyna wydawnicza RW2010, Ksenia Olkusz, Maciej Parowski, Małgorzata Karolina Piekarska, Adam Podlewski, Paulina Poniewska, Ewa Skalec, Aleksandra Smolarek, Łukasz Sporyszkiewicz, Paulina Stoparek, Katarzyna Szewioła-Nagel, Jacek Wąsowicz
Ocena 8,5
Świt_ebooków nr 6 Baribal, Leon Berg,...