Paweł FrankowskiWojciech Majczyk Wydawnictwo: Frankowski Paweł poradniki
Frankowski Paweł
poradnik survival epidemia
poradniki
poradnik survival epidemia

Krótkie opracowanie stworzone - jak sądzę - przez kogoś z silnym 'backgroundem' w dziedzinie survivalu, dotyczące pandemii. Na początku zebrane w stylu z wikipedii informacje o różnych pandemiach w historii człowieka, a potem garść porad o tym jak żyć i przeżyć. Taki poradnik na nasze czasy. Przejrzałem z lekkim zaciekawieniem, ale nie odkryłem w tej książce Ameryki.

Dodaj cytat z książki Pandemia. Kompendium przetrwania