Paradise

Craig Alanson Wydawnictwo: Drageus Publishing House Cykl: Expeditionary Force (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
2016-10-21
Marcin Moń
Drageus Publishing House
Paradise
Expeditionary Force (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Marcin Moń

fajne , kosmiczne czytadło, lekkie i przyjemne

Pierwsza część (Dzień Kolumba) mnie zainteresowała, druga (SpecOps) bardzo zawiodła ale warto się przemęczyć dla części trzeciej (Paradise). Ta część przywróciła nadzieję na ciekawą fabułę. Czytało się przyjemnie, akcja rozwijała się dynamicznie. Taka lekka lektura. Trzeba się przyzwyczaić do specyficznego poczucia humoru (dość prostego i z czasem powtarzającego się).
Z...

• W planach