Wskrzeszanie pamięci - antologia poetów lubelskich

Okładka książki Wskrzeszanie pamięci - antologia poetów lubelskich
Stanisław AntoniakFranciszka Arnsztajnowa
, Czesław BednarczykKonrad BielskiTadeusz BocheńskiStanisław BojarczukJerzy BraunStanisław Buczyński‬Stanisław CiesielczukJózef CzechowiczCzesław Kazimierz DobekHenryk DomińskiWaldemar DrasLeszek EliaszczukAniela FleszarowaAdam GalisEugeniusz GołębiowskiWacław GralewskiStanisław GrędzińskiPaulina HołyszTomasz JasińskiIrena JasionowskaKazimierz Andrzej JaworskiAnna KamieńskaWitold KasperskiAnna KicińskaWojciech KiełczewskiJarosław KlepackiJózef Nikodem KłosowskiMirosława KnorrZbigniew KośminskiMieczysław KossowskiWacław Kostek BiernackiJerzy KsięskiWładysław KuchtaAdolf LekkiBolesław LeśmianMarian Narcyz ListowskiJózef ŁobodowskiZofia Luchowska-KunaJózef LulekAntoni MadejBronisław Ludwik MichalskiZygmunt MikulskiAndrzej Józef MisiuraStanisław MłodożeniecWacław MrozowskiLongin Jan OkońJanusz OlczakJan OlechowskiBronisław PietrakHelena PlattaJerzy PleśniarowiczJan PocekWładysław PodstawkaZdzisław PopowskiZenon PrzesmyckiBronisław PrzyłuskiMieczysław PulikSergiusz RiabininWładysław Antoni RóżańskiWanda ŚliwinaEdward StachuraKazimierz Eugeniusz SteszukZdzisław Leon StroińskiJan SzczawiejMaria SzczepkowskaAdam SzczerbowskiEwa Szelburg-ZarembinaCzesław TwardzikJanina WaściszakowskaZenon WaśniewskiEdward WolskiStefan WolskiStefan Zarębski
Wydawnictwo: Związek Literatów Polskich Oddział w Lublinie poezja
poezja