Bez planu B

Szara Godzina
literatura polska
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

Kolejna książka Wioletty Piaseckiej skierowana do czytelnika dorosłego. Pierwszą była "Przyjdzie pogoda na miłość".
"Bez planu B" to lektura idealna na deszczowy weekend. Mieszkanie posprzątane i można wpaść w wir zdarzeń przeznaczonych dla dwóch przyjaciółek, Ewy i Renaty. Rewolucje w kroporacji sprawiają, że ich życie odmienia się o 180 stopni. Również i nasze nastroje...

Bez planu B
Wioletta Piasecka jest mistrzynią skupiania uwagi czytelnika i wciągania go emocjonalnie w swoje historie. Tak było z poprzednią powieścią autorki pt. „Przyjdzie pogoda na miłość” i tak jest z najnowszą pt. „Bez planu B”. Zaczynasz czytać i ciekawość nie pozwala Ci oderwać się od książki, dopóki nie skończysz. Czyta się świetnie i bardzo szybko.
„Bez planu B”...

Świetna.

Miałam przyjemność przeczytać przedpremierowo. Świetna rozrywka, wartka akcja, zaskakujące zwroty, dalekie podróże i niebanalne postacie. Tu nic nie jest oczywiste, a bohaterowie nie wahają się wykraczać poza standardowe schematy zachowań. Polecam na wiosnę. Na lato też :)

[RECENZJA PATRONACKA PRZEDPREMIEROWA]
BEZ PLANU B
Autor: Wioletta Piasecka
Wydawnictwo: Szara Godzina
Premiera: 20.04.2021

Wioletta Piasecka zachwyciła Czytelniczki powieścią PRZYJDZIE POGODA NA MIŁOŚĆ . Już teraz wraca z nową książką BEZ PLANU B, pracuje też nad kontynuacją losów trzech przyjaciółek Joasi, Magdy i Zuzy, a w głowie ma mnóstwo pomysłów na kolejne tytuły....

• Do zdobycia
  • Poszukiwane