Marcin Mroszczak. Plakaty

Bosz
2021-02-16
2021-02-16
sztuka plakat album

Jestem rozczarowana, zarówno Marcinem Mroszczakiem, jak i wydawnictwem. Zacznę od wad fizycznych książki - plakaty są umieszczone na środku dwóch stron, przez co ich często najważniejsza cześć - środek - jest całkowicie niewidoczna albo zniekształcona. Serio, kto to wymyślił? Mając książkę i tak musimy sobie googlować konkretne plakaty, żeby móc je zobaczyć w ich pełnej okazałości. *
*nie wszystkie

Sam artysta nie robi na mnie wrażenia, jego plakaty są dla mnie jak pijany wujek na weselu - zbyt oczywiste, odwołujące się do najprostszych, często seksualnych/fizjologicznych skojarzeń, szczerze powiedziawszy, do głowy przychodzi mi jedno słowo: żenada. Te współczesne prace oceniam jako lepsze i pozbawione wcześniej wymienionych wad.

Wyzwanie czytelnicze LC czerwiec 2021: Przeczytam książkę z ilustracjami lub zdjęciami (37).

Dodaj cytat z książki Marcin Mroszczak. Plakaty