Nieładnie. Wielka księga fakapu

Kamila Szcześniak Wydawnictwo: Wydawnictwo RM komiksy
Wydawnictwo RM
komiksy
2021-03-11

Bardzo dowcipne. Bardzo trafne. Bardzo polecam. Oceniam jako bardzo dobrą.

Dopiero w zeszłym roku mój świat otworzył się na dzieła stricte komiksowo – rysunkowe. Najpierw sięgnęłam po pozycje, które są chyba najsławniejsze – całą serię od Pani Bukowej, czyli „Wielki Ogarniacz Życia”. Wiadomo, że nie nasyciłam się wystarczająco i w kolejce znalazły się dwie książeczki „Wygodniej Być Sobą” i „Mam tak samo” od Sarah Andersen. Oczywiście nadal na tym...

Bardzo lubię i cenię poczucie humoru autorki. Wszystkie rysunki znałam, ale kupiłam książkę, żeby te małe radości mieć na półce. W dodatku tak ślicznie wydane.

Szczera do bólu, bawi do łez.

• 2021
  • Obrazkowe
  • Posiadam w bibioteczce :)
  • Muszę kupić
  • Wypożyczone