Życie i romanse polskich arystokratów

Iwona Kienzler Wydawnictwo: Bellona historia
Bellona
historia
2021-02-10

"Mimo to śmiano się, że wielki magnat jest nie tylko najbogatszym człowiekiem w Rzeczypospolitej, ale także największym rogaczem w państwie".

Gdyby już w XVIII wieku istniał internet i różnej maści media plotkarskie, z pewnością paparazzi mieliby mnóstwo roboty. Jak bowiem pokazuje niezwykle ciekawa książka Iwony Kienzler, rozpasanie obyczajowe to nie tylko znak naszych...

• Obyczajowe
  • 2021
  • Historia
  • Polska
  • V ~ 2021
  • Do przeczytania - historia

Dodaj cytat z książki Życie i romanse polskich arystokratów