Moje podróże od PRL-u do dziś

Okładka książki Moje podróże od PRL-u do dziś Alicja Pelczar
Okładka książki Moje podróże od PRL-u do dziś
Alicja Pelczar Wydawnictwo: Sorus biografia, autobiografia, pamiętnik
Sorus
2020-01-01
2020-01-01
Afryka Azja Dziennik z podróży Europa podróż relacje z podróży

Miałam przyjemność poprowadzić wieczór autorski Alicji Pelczar . Zaimponowała mi licznymi podróżami . To trochę skłoniło mnie do zmiany stylu życia . Ale przede wszystkim zapragnęłam pisać . Myślę , że to trochę dzięki niej powstała moja pierwsza książka .

Książka całkiem przyjemna!
Uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca. Autorka opowiada o swoich osobistych podróżach, których było wiele i które napewno są przepięknymi wspomnieniami. Przede mną jeszcze długa droga, aby odkryć tyle świata, ale ta historia zdecydowanie daje kopa do planowania takich wypadów 😊
Polecam :)

Książka całkiem przyjemna!
Polecam :)

Szczególnie ciekawy jest początek opowiadający o podróżach ww czasach PRLu, dokładnie samo podróżowałam z rodzicami po Europie. Młode pokolenie raczej go nie zrozumie, ale ci, którzy w tamtych czasach podróżowali powspominają z nostalgią. Czytając książkę człowiek od razu ma ochotę spakować znowu plecak i wyruszyć na włóczęgę! Polecam!

To jest ten rodzaj lektury, którą czyta się od deski do deski. I która wciąga. Jest magiczna. Magiczna jak świat, który jest tak piękny, a do którego nie mamy dostępu. Przynajmniej nie zawsze i nie każdy. Teraz, w czasie pandemii, ksiażka i jej Autorka, dają nam mozliwość odbycia podróży. Jestem domatorką, ale właśnie magia tej książki, sposób opisania przyrody, zwyczajów, krajobrazów sprawił, że ja tam byłam! Napisana lekko, ciekawie, uzależniająco. To nie atlas, wikipedia czy inne suche relacje. To żywe wrażenia i opowiadania Autorki, która otwiera przed nami ciekawostki świata, piekno Ziemi i swoje wspomnienia. Która opowiada o tym z lekkoscią, a my czujemy się częścią Jej świata osobistych przeżyć. Polecam każdemu. I tym, którzy tam byli - by znów tam trafili i tym, którzy nigdy nie będą fizycznie. Dzięki tej książce przenosimy się w inny świat, jak w Alicji z krainy czarów. Bo i imię Autorki i piękno, o którym tak ciekawie pisze, przenoszą nas właśnie w bajkowe ale prawdziwe krainy świata jak ze snów.

Bardzo przyjemnie się czyta. Polecam

Bardzo przyjemnie się czyta. Polecam