"Słowo Polskie" w latach 1918-1928 : organ prasowy Narodowej Demokracji

Okładka książki "Słowo Polskie" w latach 1918-1928 : organ prasowy Narodowej Demokracji
Justyna Maguś Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej historia
historia
Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
2019-01-01
2019-01-01

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Prasa Narodowej Demokracji. Tom 4. Prasa lokalna regionalna, środowiskowa Marek Białokur, Aneta Dawidowicz, Zdzisław Ilski, Konrad Jajecznik, Przemysław Jarosław Jastrzębski, Justyna Maguś, Ewa Maj, Dajnowicz Małgorzata, Maciej Motas, Mirosław Orłowski, Eugeniusz Ponczek, Mieczysław Ryba, Tomasz Sikorski, Małgorzata Sołtysiak, Kamil Sulej, Jarosław Tomasiewicz, Ireneusz Walaszek, Witold Wojdyło, Grzegorz Zackiewicz
Ocena 0,0
Prasa Narodowe... Marek Białokur, Ane...