The Republic of the Southern Cross

Okładka książki The Republic of the Southern Cross Walery Briusow
Okładka książki The Republic of the Southern Cross
Walery Briusow Wydawnictwo: G. Constable, London fantasy, science fiction
Республика Южного Креста
G. Constable, London
1907-01-01

Okładka książki Opowieści niesamowite. Literatura rosyjska Michał Arcybaszew, Walery Briusow, Anton Czechow, Fiodor Dostojewski, Mikołaj Gogol, Michaił Lermontow, Nikołaj Leskow, Aleksander Puszkin, Włodzimierz Titow, Aleksy Konstantynowicz Tołstoj, Iwan Turgieniew
Opowieści nies... Michał Arcybaszew,&...
Okładka książki Królowa pocałunków. Opowiadania o miłości Leonid Andrejew, Walery Briusow, Iwan Bunin, Anton Czechow, Fiodor Dostojewski, Maksym Gorki, Michaił Lermontow, Borys Pilniak, Aleksander Puszkin, Aleksiej Remizow, Fiodor Sołogub, Lew Tołstoj
Królowa pocału... Leonid Andrejew, Wa...
Okładka książki Potomkowie Słońca Aleksander Bielajew, Walery Briusow, Aleksander Grin, Wieniamin Kawierin, Wilhelm Kuchelbecker, Aleksander Kuprin, Wasyl Lewszyn, M. M. Morozow, Władimir Odojewski, Andriej Płatonow, Włodzimierz Sołłogub
Potomkowie Słońca Aleksander Bielajew...

Podchodziłem do matury z filozofii (taki kaprys) bez żadnego przygotowania. Ów podręcznik mnie wynudził, wiele się z niego nie dowiedziałem, częściej szperałem w internecie.
Zdecydowanie lepszym pomysłem jest sięgnąć po klasyczne już dzieło profesora Tatarkiewicza- bardziej rzetelnie, lepiej usystematyzowane i chyba ciekawiej napisane.

Świetna.

Świetna.

Tak jak ta książka, to jest testowa opinia

Tak jak ta książka, to jest testowa opinia

I tym razem autor nie zawiódł

I tym razem autor nie zawiódł

A kiedy będzie wydana, ktoś wie?!

A kiedy będzie wydana, ktoś wie?!

Z niesamowitą niecierpliwością czekam na tę książkę w papierowym wydaniu ;)

Z niesamowitą niecierpliwością czekam na tę książkę w papierowym wydaniu ;)

Z utęsknieniem czekam na papierową wersję na te salwy śmiechu wywołane przez młodsze pokolenie. Szkoda ze trzeba czekać aż do sierpnia na wydanie

Guilty pleasure na maksa. Hogwart jako szkoła modlitw i czarów. Lord Voldemort nie lubi chrześcijan, Ron jest faryzeuszem, jak to rudy, Hermiona zawstydzoną dziewuszką, a wszystko to podlane sosem humoru nie najwyższych lotów, ale co tam - ubaw przedni. Ciężko brać to na poważnie, a jeszcze trudniej nie zaśmiać się pod nosem, gdy Harry klęka do drzwi i tajemna moc od Boga otwiera je na oścież - no złoto!

Możecie przeczytać na stronie (jęz. angielski):

Uwielbiam! <3333

Uwielbiam! <3333

Świetne fan fiction.
Można je przeczytać na wattpadzie!

Świetne fan fiction.
Można je przeczytać na wattpadzie!

• Do kupienia

Wojciech Roszkowski 1945-1979 Historia i teraźniejszość. Podręcznik dla liceów i techników Zobacz więcej