Odrodzenie Bogini. Antologia poezji.

Agnieszka R. Lisztwan Wydawnictwo: Poeticus poezja
Poeticus
poezja antologia duchowość kobiecość energia rozwój mitologia
Poeticus
poezja
poezja antologia duchowość kobiecość energia rozwój mitologia

zagłębienie się w ten tomik poezji było jak wejście w subtelny inny wymiar odczuwania miłości. Luksusowa chwila dla mojej duszy. Dziękuję Agnieszce, gratuluję wszystkim autorom umiejętności teleportowania emocji z ich wewnętrznych świątyń za pomocą liter do wewnętrznej świątyni Czytelnika.

Projekt „Odrodzenie Bogini” ukazuje pewną świeżość spojrzenia na zagadnienie kobiecości w obecnej kulturze i sztuce. Śmiem zakładać, że być może stanie się również pewnym pryzmatem na owe spojrzenie w przyszłości.

Niniejsza antologia ukazała się dzięki nowemu i niezależnemu wydawnictwu Poeticus, zbierających twórców nieidących za generyczno-mainstreamowymi trendami, lecz...

Piękne wiersze, choć każdy poeta niesie inną, własną energie. Polecam!

Magiczna książka. Zauroczyla mnie juz Bogini ze strony tytulowej . A tymczasem na stronach ksiazki jest jeszcze piękniej. Uwielbiam poezje a ta, którą znalazlam w tresci książki przesza moje najśmielsze oczekiwania. Polecam.

Dodaj cytat z książki Odrodzenie Bogini. Antologia poezji.