Syn Zatracenia

Okładka książki Syn Zatracenia
Wendy Alec Wydawnictwo: Aetos Media Cykl: Kroniki braci (tom 3) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Kroniki braci (tom 3)
Son of Perdition
Aetos Media
2021-02-12
2021-02-12
fantastyka fantastyka chrześcijańska powieść chrześcijańska powieści chrześcijańskie powieść religijna beletrystyka chrześcijańska archaniołowie

Świetna książka o końcu świata i relacjach. Dobre zwroty akcji mimo, że akcja nie dzieje się bardzo szybko. Uważam jednak, że jest to książka dość specyficzna i nie dla każdego. Osobiście nie mogę się doczekać wydania w Polsce 4 tomu

Dodaj cytat z książki Syn Zatracenia