Kup teraz - 13 ofert w cenie od 23.80 zł do 31.71 zł

Nim złote włosy zmarłym ścinać zaczęto

Alan Bradley Wydawnictwo: Vesper Cykl: Flawia de Luce (tom 10) literatura młodzieżowa
The Golden Tresses of the Dead
literatura młodzieżowa
Marek Król
Marek Król Flawia dziewczynka zagadka kryminalna

1943

Flawia tak naprawdę nigdy się nie zmienia i każdy tom jej przygód czyta się równie interesująco. Choć musze przyznać, że Dogger wydaje się ciut zbyt perfekcyjny i obeznany we wszystkim, ale na szczęście nie aż tak, by psuło to odbiór powieści.

Z sentymentu- bo Flawia, bo Dogger i bo stara, wesoła Anglia

Książka jest ok. Szkoda tylko że po angielsku. Jak będzie w polskiej wersji to bardzo chętnie przeczytam ją jeszcze raz. Serdecznie polecam tą książkę ale również pozostałe tomy przygód i kryminalno-dektewistycznych zagadek Flawi de Luce.

• 2021
  • Chcę w prezencie
  • Cykl: Flawia de Luce
  • Czekam na kontynuację
  • Biblioteczka❣️
  • Chcę kupić
  • GRAPCIO chcę kupić

Dodaj cytat z książki Nim złote włosy zmarłym ścinać zaczęto