Winter's Orbit

angielski
Tor Books
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Czytałam w oryginale. Ogólne spojlery dotyczące tematów poruszanych.

Ta powieść ma serce wyjęte z fików z AO3, heh. Gdzie zresztą była publikowana w odcinkach (jako original fic), a później dostała edycję i wylądowała jako powieść ze stajni Tora. Wydawało mi się, że nie czytałam jej surowej formy, ale chyba musiałam parę pierwszych rozdziałów, bo dawno mi się tak duże...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• LGBT+