Szczęście przychodzi wieczorem

Okładka książki Szczęście przychodzi wieczorem
Ada Kostrz-Kostecka Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Oficyna Wydawnicza RYTM
2020-01-01
2020-01-01

Chyba każdy z nas zastanawiał się czym jest szczęście? Dla każdego słowo ma zapewne inne znaczenie. Genaralnie jednak kojarzy się z czymś pozytywnym dlatego tak udolnie do niego dążymy.
Czym jest szczęście dla głównej bohaterki, czy podjęte przez nią kroki spowodują ze będzie szczęśliwa?

• 2021
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki Szczęście przychodzi wieczorem