Dialog dwóch węży

Manufaktura Słów
Filandia psychologia schizofrenia dojrzewanie nastolatka
literatura młodzieżowa
Filandia psychologia schizofrenia dojrzewanie nastolatka

Michalina Peek w pierwszych słowach swej debiutanckiej książki przyznaje, że słyszała, iż „ważnym czynnikiem w osiągnięciu sukcesu jest brak oczekiwań”. A każdy czytelnik sięgając po książkę oczekuje od niej wielu emocjonujących wrażeń, czy też możliwości podjęcia refleksji, zastanowienia się nad swoim życiem.
„Dialog dwóch węży” jest książką, która zawiera te wszystkie...

• NwB
  • Recenzenckie
  • 2021 r.
  • Nie posiadam
  • Kupić
  • Marzec 2021

Dodaj cytat z książki Dialog dwóch węży