RYTMY ODNOWY jak zamienić stres i lęk na życie pełne pokoju i sensu

Rebekah Lyons Wydawnictwo: Zysk i S-ka poradniki
9788382021226
Zysk i S-ka
Bóg wiara lęk stres depresja
poradniki
9788382021226
Bóg wiara lęk stres depresja

"Rytmy odnowy. Jak zamienić stres i lęk na życie pełne spokoju i sensu" to kolejna książka, którą miałam przyjemność przeczytać dzięki portalowi nakanapie.pl.

Jak tylko spotkałam tę książkę w internetowej księgarni, od razu wpadła mi w oko. Wiedziałam, że będę chciała ją przeczytać. Nie musiałam czekać długo. W klubie recenzenta pojawiła się taka możliwość i od razu ją...

"Rytmy odnowy" to poradnik, w którym znajdziemy cztery proste rytmy, które pomogą nam w skuteczny sposób zastąpić pojawiający się w naszym życiu stres. Są nimi odpoczynek, odnowa, połączenie oraz tworzenie. Dzięki nim odnajdziemy w swoim życiu spokój, a także odnajdziemy jego sens.

Dzięki zawartym w książce ćwiczeniom poprawimy swoje zdrowie, pokonamy towarzyszący nam...

#458 - RYTMY ODNOWY jak zamienić stres i lęk na życie pełne pokoju i sensu - Rebekah Lyons - Zysk i S-ka Wydawnictwo
318/52/2021
Książka ma 276 stron, swoją premierę miała dnia 01.01.2021 roku i jest to poradnik dla osób, które mają problemy ze stresem i lękiem.
Autorka pisze o tym, jak dzięki wierze w Boga wychodzi z różnych życiowych kłopotów, czy pokonuje lęki.
Książka...

Książka od Wydawnictwa Zysk i S-ka to pozycja dla wszystkich tych, którzy borykają się ze stresem i lękiem. Autorka Rebekah Lyons odwołuje się w książce do własnych doświadczeń i sposobów jak osiągnąć spokój i poczucie pasji w życiu. Wraz z mężem wychowuje czwórkę dzieci w tym dwoje z zespołem Downa i po mimo natłoku obowiązków w życiu prywatnym jak i zawodowym, postawiła...

We wstępie muszę zaznaczyć, do kogo ta książka jest skierowana - bo niestety nie była skierowana do mnie. Więc "RYTMY ODNOWY" napisane zostały z myślą o mężatkach i matkach - ja zatem odpadam. Ważne też jest to, czy jesteście wierzący, czy nie. Rebekah Lyons jest osobą pokładającą ufność w Bogu i to dzięki swojej wierze wyszła z kłopotów. Pisze o tym szczerze i na każdej...

• Posiadam, Wydawnictwo Zysk i s-ka

Rebekah Lyons RYTMY ODNOWY jak zamienić stres i lęk na życie pełne pokoju i sensu Zobacz więcej