Wesele w Atomicach. Tango

Okładka książki Wesele w Atomicach. Tango
Sławomir Mrożek Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska, Wydawnictwo Literackie Seria: ABC Klasyka polska. Lektury utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
ABC Klasyka polska. Lektury
Ringier Axel Springer Polska, Wydawnictwo Literackie
2017-12-28
2017-12-28

Okładka książki Listy 1959-1998 Gustaw Herling-Grudziński, Sławomir Mrożek
Ocena 7,4
Listy 1959-1998 Gustaw Herling-Grud...
Okładka książki W emigracyjnym labiryncie. Listy 1965-1982 Sławomir Mrożek, Leopold Tyrmand
Ocena 7,1
W emigracyjnym... Sławomir Mrożek, Le...