Klub włóczykijów

Okładka książki Klub włóczykijów Edmund Niziurski
Okładka książki Klub włóczykijów
Edmund Niziurski Wydawnictwo: Greg Seria: Kolorowa Klasyka literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Kolorowa Klasyka
Greg
2014-07-09
1970-01-01

Książka „Klub włóczykijów” Edmunda Niziurskiego.
Opowiada o starym archiwiuszu

Książka „Klub włóczykijów” Edmunda Niziurskiego.
Opowiada o starym archiwiuszu

Książka Edmunda Niziurskiego, pełna przygód i zabawnych sytuacji. Miłośnicy poszukiwania skarbów, rozwiązywania zagadek i tajemnic będą czytali tę książkę z przyjemnością.

Lekka i przyjemna książka na początek nowego roku, ale jeśli chodzi o przygody związane z poszukiwaniem skarbów to Nienacki i jego Pan Samochodzik są o o wiele lepsi w tej materii. Natomiast nie jest zaskoczeniem, że Niziurskiemu nie brak w opisywanych przygodach humoru.

To lubię przygoda, przygoda i przygoda dużo się dzieje. Wyraziści bohaterzy, fajny język, przystępne wydanie. Żyj młodzieży jak najdłużej.

Ta książka jest jak wino, trafia w moje gusta za każdym razem. Za każdym razem czuję się upojony jej zawartością.

Wspaniała przygoda, a w zasadzie 13 przygód!
Każdą przeżywało się razem z bohaterami.
Coś nie tylko dla młodzieży, lecz dla każdego kto lubi gdy dużo się dzieje.
Bawi i uczy, można znaleźć sporą dawkę dobrego humoru a także dużo ciekawostek z przeróżnych dziedzin.
Bawiłam się świetnie czytając tą książkę!
Polecam!!

Wspaniała przygoda, a w zasadzie 13 przygód!
Każdą przeżywało się razem z bohaterami.
Coś nie tylko dla młodzieży, lecz dla każdego kto lubi gdy dużo się dzieje.
Bawiłam się świetnie czytając tą książkę!
Polecam!!

Interesująca książka o tajemnicy dziadka dionizego. Zakończenia można było się spodziewać, ale i tak warto ją było przeczytać. Fajna interesująca sprawa czyli to czego można było się spodziewać po Edmundzie niuzrskim

Świetna przygodówka. Polecam.

Świetna przygodówka. Polecam.

Hej przygodo.
Tak można ująć całokształt treści.
Można się ubawić i oczywiście douczyć pewnych zagadnień z geografii czy historii Polski.
Bardzo śmieszne przygody napotyka Dionizy wraz z grupką bratanków oraz ich kolegów i koleżanek, podczas poszukiwania kuferka dziadka Hieronima.
Trasa zaczyna się w Warszawie poprzez Pułtusk, Mazury i Góry Świętokrzyskie .
Podczas tej wyprawy cały czas depczą im po piętach dwaj złoczyńcy , dżentelmeni, którzy też chcą zdobyć skarb.

Hej przygodo.
Tak można ująć całokształt treści.
Trasa zaczyna się w Warszawie poprzez Pułtusk, Mazury i Góry Świętokrzyskie .
Podczas tej...

Stryj Dionizy i grupa przyjaciół na tropie tajemniczego skarbu z czasów powstania styczniowego. Śladem bohaterów podążają Nieszczególny i Kadryl – niebezpieczni i przebiegli bandyci.

Porcja przygód i porywającej zabawy, a akcja nie zwalnia ani na moment.

Porcja przygód i porywającej zabawy, a akcja nie zwalnia ani na moment.

• Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa