Kochaj się i baw. Zbiór erotycznych gier i zabaw pla par.

Marcin Adam Góral Wydawnictwo: Ridero poradniki
Ridero
poradniki rodzina i związki erotyka
Ridero
poradniki
poradniki rodzina i związki erotyka

Temat dobrze mi znany i przeze mnie lubiany, dlatego widząc tą książkę w nowościach na self-publishingowym serwisie, po przeczytaniu zajwawki postanowiłem zaryzykować te kilkanaście złoty za e-booka i zobaczyć czy dowiem się czegoś nowego.

Z jednej strony nie ma tu nic rewolucyjnego. W środku znalazłem zbiór wielku gier i zabaw. Mimo, że duża ich część moze wydać się...

• Brak
  • Legimi

Marcin Adam Góral Kochaj się i baw. Zbiór erotycznych gier i zabaw pla par. Zobacz więcej