Niebezpieczny

Agnieszka Kowalska-Bojar Wydawnictwo: Agnieszka Kowalska-Bojar literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Kowalska-Bojar
erotyk romans dług mafia
literatura obyczajowa, romans
erotyk romans dług mafia

Tak dennej książki już dawno nie czytałam . Słaba historyjka , główna bohaterka wszędzie i z każdym tam nic nie trzyma się kupy..ale dobrze że są takie książki przynajmniej będę wiedzieć jakiej autorki unikać..Jedna z najgorszych książek jakie czytałam...nie polecam...

Główna bohaterka, jak suka z cieczką, latała od jednego chopa do drugiego, w wiadomym celu🤨 Niezdecydowana we wszystkim co robiła. Końcówka tak przekombinowana, że mnie rozbawiła do łez😲🤭😁

Psychopaci stworzeni przez Agnieszkę są moją słabością. Dobra, krótka historia.

Krótka historia erotyczna, którą czyta się w ekspresowym tempie.
Trafiłam na nią przez przypadek na Legimi (ebook) i aż zachciało mi się ich więcej.

Darek z Martą są małżeństwem z kilkuletnim stażem i żyją ponad stan, o czym kobieta nie do końca wie, choć ma swoje podejrzenia w tym zakresie.
Sprawa się wydaje w momencie, gdy do ich drzwi puka wierzyciel, któremu żonkoś...

• Ebook
  • 2021