Cela 78

Agnieszka Kazała Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Białe Pióro literatura piękna
Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
praca toksyczne związki mobbing przyjaźń zdarda
literatura piękna
praca toksyczne związki mobbing przyjaźń zdarda

Do sięgnięcia po tę książkę zachęciła mnie nie tyle interesująca okładka, co tytuł, intrygujący, wywołujący skojarzenia z więzieniem. Pomyślałam, że skoro autorka jest kobietą, to zapewne akcję umieściła w jakimś kobiecym zakładzie penitencjarnym. Celowo pominęłam wszelkie dodatkowe informacje, wraz ze słowem wstępnym, żeby nie sugerować się treścią i intencjami autorki....

Książka wciągająca. Można się pośmiać i posmucić. Żal był po przeczytaniu końca książki. Z Celą 78 można miło spędzić czas. Polecam!

KAŻDA KOBIETA PO ROZWODZIE
KOBIETKOM BEZ WERWY
ŻE WARTO ZABIEGAĆ O SIEBIE BEZ PRZERWY
ŻE CZŁOWIEK ROBIĆ CO SPRAWIA MU PRZYJEMNOŚĆ MUSI
INACZEJ SIĘ W CZARNEJ..... CELI UDUSI 😉

Z całego serca polecam tę książkę. Pokazuje ona sytuacje z życia wzięte. Niektóre bawią, dlatego lepiej nie czytać tej książki w późnych godzinach nocnych, bo swoimi wybuchami śmiechu możemy obudzić całe osiedle. Znajdziemy tutaj również takie, które wywołują dreszcze, bunt na niesprawiedliwość występującą w świecie lub krzywdę wyrządzaną dzieciom. Kiedy czytasz o...

Bo w życiu warto pamiętać, że nie wolno dać się "zamknąć". Nasza praca, nasze życie nie powinno być więzieniem. Nie bójmy się ryzykować, nie bójmy się spełniać marzenia. Realizujemy cele, bądźmy sobą. O tym jest książka. Pozytywne przesłanie. Polecam 😉😉😉

Dodaj cytat z książki Cela 78