Misia i jej mali pacjenci. Złocista zagadka

Okładka książki Misia i jej mali pacjenci. Złocista zagadka
Aniela Cholewińska-Szkolik Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Misia i jej mali pacjenci literatura dziecięca
literatura dziecięca
Misia i jej mali pacjenci
Zielona Sowa
2020-09-30
2020-09-30

więcej Więcej

1963

w porównaniu do poprzednich wydań tekst jest mniejszy, a jego ilość jest przytłaczająca dla dziecka. Szkoda, bo seria o Misi jest jedną z naszych ulubionych. Sugerowałabym wydawnictwu powrót do większego formatu książki i poprawki w pozycjonowaniu tesktu versus ilustracje.

Sam tekst i historia jak zwykle super.

"Złocista zagadka" to ostatnia wydana część z serii 'Misia i jej mali pacjenci'.
Nasza bohaterka dorasta, bo obchodzi już 9 urodziny, a poznaliśmy ją w pierwszej części jako 7latkę. I tak jak Misia dorasta, tak i zmieniła się też forma książki. We wcześniejszych tomach mieliśmy spójne, ale częściowo niezależne od siebie historie o trzech zwierzątkach w każdym z trzech...

• Martyna i Juliusz
  • Witek
  • Empik
  • 2021r.

Dodaj cytat z książki Misia i jej mali pacjenci. Złocista zagadka