My, strażnicy planety

2020-12-04
Krzysztof Kietzman
ekologia ochrona przyrody

więcej Więcej

Książka w sposób przejrzysty i ciekawy wprowadza dzieciaki w temat ekologii i dbania o środowisko. Zawiera bardzo dużo ciekawych faktów na temat segregacji śmieci, ich przetwarzania, wykorzystywania energii odnawialnej, oszczędzania wody.

W dobie tak dużego zanieczyszczenia środowiska, warto uczuć dzieciaki odpowiedzialności ekologicznej.
Zachęcam do wysłuchania opinii...

Dodaj cytat z książki My, strażnicy planety