Podstawy terapii traumy Wydanie drugie rozszerzone zgodne z DSM-5

John BriereCatherine Scott Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Seria: Psychiatria i psychoterapia nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Principles of Trauma Therapy: A Guide to Symptoms, Evaluation, and Treatment (DSM-5 Update)
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
psychiatria psychoterapia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Psychiatria i psychoterapia
psychiatria psychoterapia
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Podstawy terapii traumy. Diagnoza i metody terapeutyczne John Briere, Catherine Scott
9,0
Podstawy terap... John Briere, Cather...