Mój udział w kontrwywiadzie Armii Krajowej

Wydawnictwo ANTYK Marcin Dybowski
Armia Krajowa II wojna światowa Partyzanci Spaleni Sedzy
historia
Armia Krajowa II wojna światowa Partyzanci Spaleni Sedzy

Ciekawe wspomnienia żołnierza AK, pracującego w policji kryminalnej i będącego dla ruchu oporu, cennym źródłem informacji o okupancie. Wspomnienia, szczególnie ważne i ciekawe dla czytelników, którzy mieszkają w okolicznych miejscowościach.

• Historia

Dodaj cytat z książki Mój udział w kontrwywiadzie Armii Krajowej