Prypecią do Nobla

Hanna Kondratiuk Wydawnictwo: Paśny Buriat literatura podróżnicza
Paśny Buriat
literatura podróżnicza
2021-01-22

Jako poleszuczka po prababce ze strony ojca takiej książce nie mogłam przepuścić, tym bardziej, ze od kilku lat żywo interesuję się kresami (polesiem) i czytam co się da w temacie.
Reportaże Pani Kondratiuk, zapadają w pamięć już od pierwszych stron, napisane przystępnym językiem, z ogromna empatią i wyczuciem. Znajdziemy w nich nie tylko suche fakty ale też piękne opisy:...

Dyskusje

• Ebook