Kronos (47) 4/2018

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Arcana nr 165 Andrzej Babuchowski, Jacek Bartyzel, Teresa Bochwic, Kazimierz Braun, Marek Kornat, Antoni Libera, Andrzej Nowak (historyk), Płaszczewska (red.) Olga, Friedrich Schiller, Andrzej Waśko
Ocena 9,0
Arcana nr 165 Andrzej Babuchowski...
Okładka książki Arcana nr 162 Jacek Bartyzel, Marek Jan Chodakiewicz, Olga Płaszczewska, Jan Ryszard Sielezin, Krzysztof Tyszka-Drozdowski, Andrzej Waśko, Andrzej Zybertowicz
Ocena 9,0
Arcana nr 162 Jacek Bartyzel, Mar...
Okładka książki Hiszpania Franco. System polityczny, nurty ideowe, i konteksty frankizmu Roman Bäcker, Jacek Bartyzel, Marek Jurek, Artur Ławniczak, Joanna Rak, Adam Wielomski, praca zbiorowa
Ocena 5,8
Hiszpania Fran... Roman Bäcker, Jacek...