The Choice of Magic

Michael G. Manning Manning Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Art of the Adept (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Kindle Edition
fantasy magia czarodzieje
Art of the Adept (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
fantasy magia czarodzieje

Opinia po przeczytaniu 4 tomów.

Świetna seria. Początkowy wiek bohatera (12 lat) może oszukać - bohater dość szybko dorasta o kilka lat. Dodatkowo powiedziałabym, że część scen, zwłaszcza z późniejszych tomów, jest nieodpowiednia dla dzieci, bo dość brutalna.

Książka zaczyna się dość wolno, ale kto przetrwa otrzyma nagrodę. Historia jest ciekawa, a bohaterowie niebanalni....

Dodaj cytat z książki The Choice of Magic