Dziadkowie. Emocje i uczucia

31 stron kartonowej uczty dla dzieciaków + 1 strona wskazówek dla rodziców lub "innych współczytaczy" (jak zaznaczono we wstępie), co mogą z książeczką zrobić. Historyjka jest prosta - poznajemy bliźniaki - od narodzin, po wiek przedszkolny, a razem z bliźniakami - poznajemy ich dziadków, którzy różnią się nieco od tych bajkowych. Wesoła opowieść, napisana prostymi,...

Książeczka dla dzieci z pięknymi ilustracjami, świetną treścią (rodzicielstwo bliskości) i wytrzymałymi kartkami ;) czekam na więcej

• Zuśka
  • Dla dzieci
  • Alonka już nie, ale dla młodszych

Dodaj cytat z książki Dziadkowie. Emocje i uczucia